Cheese_g Cheese - Green Olive
Grower: Putney Farm and Friends
Price: $5.29 ( 7.94/ lb, approx. 2/3 lb)
%> Available (Estimated): 45

Usually around 2/3 lb, cut from a large chunk, so weights will vary. Prices will be adjusted for actul weight. Olives and cheese combined stimulate your taste buds! Cubed for snacks or melted into a sandwich are just two of the many ways to enjoy this flavor combo. Try melting it in soup or grating into salads for a pleasant accent!